HCS 22,5x45 Dar Faceplate(Dar Shutter)
HCS 22,5x45 Dar Faceplate(Dar Shutter)

HCS 22,5x45 Dar Faceplate(Dar Shutter) (W00-30201)

Marka : HCS
Fiyat : $0.40  + KDV
KDV Dahil : ₺3,96
TL Fiyat : ₺3,96(KDV Dahil)
₺3,96 'den başlayan taksitlerle

Fransız Tipi 1/2 priz, yaylı toz kapaklı ve şeffaf etiket muhafazalı.

Açıklama
HCS, uçtan uca fiber ve bakır yapısal kablolama sistemlerinin bir parçası olarak, profesyonel kurulumlar için yüksek kalitede, en son teknoloji ürünü prizler ve sıva üstü priz kutuları sunmaktadır.
HCS Fransız Serisi prizler, fiber optik ve bakır yapısal kablolama sistemlerinin mükemmel ve profesyonel şekilde sonlandırmalarına imkan sağlayacak yüksek kalitede, en son teknoloji ürünü prizler ve sıva üstü priz kutuları kapsamaktadır.
Ürün pörtföyündeki renkli ikon ve şeffaf etiket yeri içeren prizler, priz arka kapakları üzerine monte edilebilmektedir. Priz portları RJ-45, BNC, ST (fiber optik), F-tipi (TV için) olarak kullanılabilir.
HCS DataLink & DataLight Prizler, Sıva Üstü Priz Kutuları ve Priz Arka Kapaklarının tüm HCS kablolama ürünleri ile birlikte doğru olarak kullanılması,Century™ Ömürboyu Garanti ve DoubleSafe™ Kalite Güvence Programı ile de desteklenen yüksek kaliteli yapısal kablolama sistemlerinin oluşturulmasına önemli ölçüde katkı sağlar.

Uygulamalar
 Bakır data kabloları (Cat5e, Cat6..), telefon kablolar, koaksiyel kablolar ve fiber optik kabloların sonlandırılmalarında kullanılmaktadırlar


Belirleyici Özellikler
 Olağanüstü malzeme özellikleri ve dizaynı - Benzersiz Century™ Ömür Boyu Garanti sağlar.
 Etiketleme yeri ve renkli ikonlu priz yapısı - Göze hoş gelen ve profesyonel priz tanımlamasına imkan tanır.
 Priz arka kapakları ile priz, kablo bağı ve çift taraflı yapıştırıcı gönderilmesi - Hızlı ve kolay sonlandırmaya yardımcı olur.
 Detaylı İngilizce ve Türkçe kurulum (enstalasyon) manueli - Detaylı ve net olarak kurulumun nasıl yapılması gerektiğini açıklayan bilgileri içerir; kurulum hatalarının en aza indirilmesine yardımcı olur.
 Sağlam ve kurulumu kolay dizayn - Kurulum ve işletme masraflarını minimize eder.
 Benzersiz DoubleSafe™ Kalite Güvence Programı - Ürün iade oranının minimize edilmesini sağlar.

Benzer Ürünler
Arkadaşını Davet Et